Specjalista ds. techniczno-handlowych

Główne zadania:

  • utrzymywanie i wzmacnianie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • aktywną sprzedaż produktów z oferty firmy,
  • negocjacje warunków handlowych z klientami,
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • prowadzenie prezentacji biznesowych oraz rozmów handlowych,
  • osiąganie zakładanych celów sprzedażowych,
  • współpracę z pozostałymi działami  firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
  • gotowość do podróży służbowej
  • min. 2 lata doświadczenia w handlu elektroniką,
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • komunikatywność i zapał do pracy,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość branży security/teletechnicznej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy, zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę,
  • atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzenia,
  • pełny darmowy cykl szkoleń i prezentacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Gdynia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@techglobal.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego: STH-GD2024-01
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Techglobal S.C. z siedzibą w Gdańsku Al. Grunwaldzka 223 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Logistyk/Magazynier

  • koordynowanie pracą magazynu i podległym zespołem,
  • prace związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów,
  • przygotowanie towaru do sprzedaży,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • zamawianie towarów,
  • proponowanie usprawnień w podległym obszarze,
  • dbałość o porządek w magazynie,
  •  ścisła współpraca z innymi osobami w firmie w celu utrzymania najwyższej jakości obsługi klientów.

  • Znajomości zasad prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • Umiejętności wystawiania dokumentów magazynowych,
  • Sumienności, rzetelności w wykonywaniu obowiązków, zaangażowania w zadania,
  • Otwartości i nastawienia na współpracę w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Samodzielności, dokładności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długoterminową współpracę,
  • odpowiednie wdrożenie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • wsparcie zgranego Zespołu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia branżowe.

Miejsce pracy: Gdańsk

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@techglobal.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego: L/M-GD2024-01
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Techglobal S.C. z siedzibą w Gdańsku Al. Grunwaldzka 223 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.