ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

CO Z NAMI ZYSKUJESZ?

ROZWÓJ

Poszerzenie obszaru działalności i zwiększenie grona klientów

ROZWÓJ

Podział kosztów działalności i możliwość zoptymalizowania finansów

WZROST SPRZEDAŻY

Widoczne zyski i przychody ze sprzedaży produktów na szerszą skalę

FIRMY INSTALATORSKIE

Dostęp do kompleksowego portfolio produktów z zakresu bezpieczeństwa, szkolenia techniczne, wsparcie techniczne oraz atrakcyjne rabaty.

FIRMY Z BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Możliwość dywersyfikacji oferty poprzez włączenie zaawansowanych systemów zabezpieczeń i wsparcie w projektowaniu systemów.

FIRMY INTEGRATORSKIE

Konkurencyjne ceny na nasze produkty oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i oprogramowania.

 
AGENCJE OCHRONY

Możliwość wzbogacenia oferty o nowoczesne systemy monitoringu = większa efektywność nadzoru i reakcji na zdarzenia bezpieczeństwa.

FIRMY INFORMATYCZNE

Rozszerzenie portfolio o bezpieczeństwo elektroniczne, w tym ochronę danych i infrastruktury IT dla kompleksowej obsługi klientów.

FIRMY Z BRANŻY ELEKTRONICZNEJ

Możliwość tworzenia innowacyjnych i bardziej złożonych rozwiązań z wykorzystaniem innowacyjnych produktów z naszej oferty.

FIRMY HANDLOWE

Rozszerzenie asortymentu o nowoczesne produkty najwyższej jakości i możliwość wyróżnienia się na rynku systemów zabezpieczających.

OFERTA

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i na bieżąco otrzymuj informacje dotyczące oferty specjalnych, promocji oraz nowości w ofercie.

KONTAKT

Chcesz nas o coś zapytać?

Masz pytania lub potrzebujesz indywidualnej oferty? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa.

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i na bieżąco otrzymuj informacje do tyczące oferty specjalnych, promocji oraz nowości w ofercie.

Wybierz rodzaj klienta

Spotkajmy się na Targach!

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SECUREX w Poznaniu, które odbędą się w dniach 23 – 25 kwietnia 2024, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z zakresu systemu CCTV marki TIANDY. Chesz się z nami spotkać napisz do nas na: biuro@techglobal.pl Wyślemy darmowy wstęp na targi SECUREX 2024.