Sprawdź aktualne nowości i promocje

Na naszej stronie codziennie czekają na ciebie atrakcyjne zniżki i rabaty na nasze bestsellerowe produkty. Znajdziesz tu również najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla firm i klientów indywidualnych. Nie przegap najnowszych aktualizacji i promocji!

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do ulotek z cenami:

Oferta firm:

Nowości/promocje

Wyprzedaż – maj

Promocja – maj

Promocja CTV – maj 2024

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i na bieżąco otrzymuj informacje dotyczące oferty specjalnych, promocji oraz nowości w ofercie.

Obserwuj nas na Facebooku

Porady, nowinki technologiczne i aktualności z życia firmy – wszystko to znajdziesz w naszym oficjalnym profilu na Facebooku!

Zarejestruj się

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do promocji z cenami.
NAZWA FIRMY:*
IMIĘ:*
NAZWISKO:*
E-MAIL:*
TELEFON KONTAKTOWY:*
FIRMA*
HASŁO*
POWTÓRZ HASŁO*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TECHGLOBAL moich danych osobowych. Przetwarzanie dokonywane jest zgodnie z Polityką Prywatności.*

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera i na bieżąco otrzymuj informacje do tyczące oferty specjalnych, promocji oraz nowości w ofercie.

Wybierz rodzaj klienta

Spotkajmy się na Targach!

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SECUREX w Poznaniu, które odbędą się w dniach 23 – 25 kwietnia 2024, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z zakresu systemu CCTV marki TIANDY. Chesz się z nami spotkać napisz do nas na: biuro@techglobal.pl Wyślemy darmowy wstęp na targi SECUREX 2024.