...

Razem ukształtujemy przyszłość branży Zabezpieczeń!

Sznaowni Państwo, Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż firma TECHGLOBAL stała się częścią wielkiego projektu jakim jest powstanie pierwszej w Polsce grupy dystrybucyjnej.

Spółkę SYSTECH GROUP tworzą wiodące Polskie firmy w branży Security. Grupa została stworzona w celu zoptymalizowania dystrybucji najnowocześniejszych rozwiązań teletechnicznych,z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości usług i produktów.

Projekt otwiera nowe możliwości dla skutecznego kreowania rozwiązań na każdą skalę. Każda z firm członkowskich wnosi do grupy swoje unikalne doświadczenie oraz eksperckie know-how, które umożliwią realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Jesteśmy przekonani, że zjednoczeni podniesiemy standardy branżowe na nowy poziom. Powstanie sieci dystrybucyjnej SYSTECH GROUP pozwoli nam oferować dotychczasowe produkty z naszej oferty w jeszcze lepszych cenach oraz stopniowo poszerzać naszą ofertę.

Zapraszamy Państwa do współpracy! Razem ukształtujemy przyszłość branży Zabezpieczeń!

CZYTAJ KOLEJNY ARTYKUŁ

5 marca, 2024

National Defense Authorization Act (NDAA) – Kluczowy Element Obrony Narodowej Stanów Zjednoczonych

Ustawa o Autoryzacji Obrony Narodowej (National Defense Authorization Act, NDAA) to roczna ustawa przyjmowana przez Kongres Stanów Zjednoczonych, która określa budżet i wydatki Departamentu Obrony

13 lutego, 2024

Urządzenia Zabezpieczające Zgodne z NIS2 i NDAA – Dlaczego Warto Wybrać Produkty BOSCH i Hanwha?

W dobie rosnących wymagań prawnych dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego i fizycznego wybór odpowiednich urządzeń zabezpieczających staje się kluczowym elementem strategii każdej organizacji. Produkty firmy BOSCH oraz

25 stycznia, 2024

Rewolucja w Nadzorze: Sztuczna Inteligencja w Systemach Telewizji Przemysłowej

Sztuczna inteligencja (AI) przekształca świat telewizji przemysłowej, wprowadzając nowe możliwości, które zwiększają efektywność i skuteczność systemów monitoringu. Dzięki zaawansowanym algorytmom AI umożliwia automatyzację procesów i

Sprawdź najnowsze promocje

Promocja CCTV – czerwiec 2024

Szukasz możliwości rozwoju zawodowego?

Dołącz do nas i stań się częścią profesjonalnego zespołu specjalistów w branży.

Spotkajmy się na Targach!

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach SECUREX w Poznaniu, które odbędą się w dniach 23 – 25 kwietnia 2024, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z zakresu systemu CCTV marki TIANDY. Chesz się z nami spotkać napisz do nas na: biuro@techglobal.pl Wyślemy darmowy wstęp na targi SECUREX 2024.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.